Duben 2014

Den Země 2014

22. dubna 2014 v 14:26 | viktor eret
22.4 2014 je Den země.Tento den je můj skoro nejoblíbenější , protože se snažím dodržovat "tradice" - neplýtvat vodou ani elektřinou.Jak se k zemi chováme tak jestly v tom budeme pokračovat tak tu dlouho nebudeme . Potom to bude vypadat jako ve filmu Wall-e.

Šéfredaktor Viktor Eret

Reklamy mě S****

21. dubna 2014 v 20:58 | viktor eret
Je tu ještš jeden článek , a je o tom jak sem cpou samé reklamy.Když dali reklamu dolů pod nejnovější článek budiž , ALE když už to spou nahoru nějakej bonux (TOTO NENÍ REKLAMA) nebo co tak to je fakt hodně. Za pár let z těch blogů co si lidi založí bude jen komerční kampaň a očekávám že tohle je jenom DEMO takže ... Rád bych bojoval proti reklamám. Chápu že jsi lidi chtějí něčím přividělat ale cpát to pořád někam , to je fakt moc !!!!Třeba alza (TOTO NENÍ REKLAMA) tu reklamunenávidí 99,1 % čechů , a stejně jí s***u všude.Třeba pokud se díváte na ulici tak jistě víte , že trvá 1 hodinu ,ale ta jedna hodnina je 30 minut reklam , takže mě to dost štve . Podle mě je nejlepší kanál ČT 1 , žádné reklamy po celou dobu seriálu. opravdu super. No nic toto jen byl můj názor na reklamy, takže pokud vás tento článek zaujal pudu štastní Usmívající se.Přeji Hezké Velikonoce

Šéfredaktor Viktor Eret

Ahoj !

21. dubna 2014 v 20:51 | viktor eret |  "tweety"
Ahoj po dlouhé době se setkáváme.To je jedno, Právě jsem nainstaloval nové reproduktory k PC A JE TO BOŽÍ !!!!!!!!!!!!!!!
Sice jsou starší , ale hrajou to je hlavní ne ?!

Šéfredaktor Viktor Eret